Akcia! -25% KOĽKO TRIČIEK, TOĽKO % DOLE! 

  Až do 25% z celkovej sumy. Zľava sa aplikuje automaticky v nákupnom košíku.

CENY

Ceny produktov na iamdesigner.sk sú uvedené na našej stránke v sekcii "PRODUKTY". Všetky ceny sú v eurách (€) uvedených na stránke v čase nákupu.

DOPRAVA

Zodpovedáte za zaplatenie všetkých prepravných, poistných, colných poplatkov a iných prepravných nákladov za odoslanie produktov, ktoré ste si objednali prostredníctvom stránky, pokiaľ nie je na stránke uvedené inak alebo ak to spoločnosť OSEM s.r.o. (prevádzkujúca e-shop iamdesigner.sk) nedohodne (napríklad prostredníctvom špeciálnej ponuky). Doručenie trvá 3 až 5 pracovných dní od odoslania vašej objednávky (pokiaľ nie je dohodnuté inak). 

EXPEDÍCIA

Objednávku vám štandardne odosielame do 3 až 5-tich pracovných dní. V prípade výpadku materiálu alebo iných nepredvídaných okolností môže nastať situácia, že vašu objednávku odošleme neskôr. Aj v takejto situácii sa však snažíme, aby bola objednávka expedovaná najneskôr do 14 dní od objednávky (pokiaľ nie je dohodnuté inak). Ak nie sme schopní tovar odoslať v danej lehote, budeme Vás kontaktovať a v prípade záujmu Vám vrátime peniaze.